Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

Farba Magnat Ceramic Care Malowniczy Agat A57

Na stanie: 1 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

EAN: 5903973197799

Indeks/kod produktu: 0007704010211

Waga: 3 kg

Producent: MAGNAT

85.00
Pojemność:
2,5L
dodaj do schowka

Opis produktu Farba Magnat Ceramic Care Malowniczy Agat A57

Farba MAGNAT CERAMIC CARE jest szczególnie polecana do pomieszczeń, w których współczesny człowiek spędza najwięcej czasu, jak:

  • sypialnie,
  • pokoje dziecięce,
  • powierzchnie biurowe,

w których może występować w powietrzu niekorzystnie oddziałujący formaldehyd. W związku z tym, że MAGNAT CERAMIC CARE jest produktem o ponadprzeciętnych właściwościach, rekomendowany jest do zastosowania także w innych pomieszczeniach, takich jak, np.

  • kuchnie,
  • salony,
  • korytarze.

Farba przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, gipsowo-kartonowych oraz tapet z włókna szklanego. Może być również stosowana na podłożach drewnianych, drewnopochodnych, metalowych użytkowanych wewnątrz pomieszczeń. Polecana do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, w budynkach służby zdrowia oraz w budynkach oświaty, a także w pomieszczeniach przeznaczonych do przechowywania produktów żywnościowych (pozbawionych bezpośredniego kontaktu z farbą).

  • odporna na szorowanie i wielokrotne zmywanie
  • odporna na srodki dezynfekujące
  • podwyzszona odporność na zabrudzenia i plamy
  • plamoodporna

Parametry techniczne produktu Farba Magnat Ceramic Care Malowniczy Agat A57

ParametrWartość
KolorMalowniczy Agat
Wydajność16 m2/l
Pojemność2,5L

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

Dostępne opakowania: 2,5L

Wydajność: do 16 m²/l przy jednokrotnym malowaniu.

Zastosowanie: do wnętrz


Dodatkowe informacje

Malowanie – farbę dokładnie wymieszać, nie rozcieńczać wodą. Nie należy dodawać wapna oraz mieszać z farbami emulsyjnymi innego typu. Nanosić starannie i równomiernie taką samą ilość farby na jednostkową powierzchnię ściany lub sufitu. Ostatnie pociągnięcia wałkiem wykonywać w jednym kierunku. Kolory z różnych partii produkcyjnych wymieszać w jednym zbiorczym opakowaniu. Powłoka farby uzyskuje pełne właściwości wytrzymałościowe po 28 dniach od zakończenia prac malarskich.

Prace malarskie wykonywać w temperaturze podłoża i otoczenia od +10°C do +30°C. Narzędzia umyć wodą. Ze względu na ochronę środowiska nie należy wylewać resztek farby do kanalizacji i nie wyrzucać z odpadami gospodarczymi. Przechowywać i magazynować w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Chronić przed mrozem i nasłonecznieniem. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: